Сплатити за мобільні стенди, текстильні лайтбокси, послуги друку, стенди поп-ап, мобільні флагшток у компанії арніка-2 можна декількома способами:

  • За безготівковим розрахунком з банківського рахунку юридичної особи або спд. Ми є платниками пдв і надаємо своїм клієнтам весь необхідний пакет бухгалтерських документів. Для виставлення рахунку для безготівкової оплати нам будуть потрібні скан-копії свідоцтва про реєстрацію вашого підприємства або спд, свідоцтва платника пдв (якщо є), cвідоцтва про сплату єдиного податку (якщо є).
  • Готівкою від приватної особи за допомогою банківського переказу. Для цього нам досить знати прізвище, ім’я та по батькові платника. На підставі вашого замовлення ми сформуємо рахунок, який можна оплатити через касу будь-якого банку або через системи інтернет-банкінгу (приват-24 і ін.).

Ви можете замовити мобільні стенди, текстильні лайтбокси, послуги друку, стенди поп-ап, мобільні флагшток незалежно від того, у якому місті україни ви живете і працюєте.

  • За допомогою транспортної компанії нова пошта ми доставимо ваше замовлення практично в будь-яку точку україни. Можлива доставка як на склад транспортної компанії, так і до дверей вашого офісу.
  • Вартість доставки оплачується покупцем за тарифами транспортних компаній безпосередньо при отриманні товару.

Відвантаження товарів провадиться в наступні терміни:

  • В день оплати при замовленні конструкцій, наявних, без друку полотен, якщо оплата надійшла на наш розрахунковий рахунок до 12.00.
  • На наступний робочий день при замовленні конструкцій, наявних, без друку полотен, якщо оплата надійшла на наш розрахунковий рахунок після 12.00.
  • При замовленні конструкцій з печаткою полотен термін відвантаження продукції збільшується на термін, необхідний для виготовлення і монтажу зображень. Точний термін в цьому випадку залежить від асортименту та кількості замовлених стендів, і його рекомендуємо уточнювати при узгодженні або оформленні замовлення.